ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

EKO logo

6/3/19 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ

Δημοσιεύτηκε στις 06 Μαρτίου 2019

 

 

Ηράκλειο 06/03/2019

Αρ. πρωτ: 024

            Προς: Σωματεία – Μέλη Ε.ΚΑ.Σ.Κ.

Σας γνωρίζουμε ότι, το διήμερο 9 και 10/3/2019 στο κλειστο γυμναστήριο Αλικαρνασσού θα πραγματοποιηθούν προπονήσεις αγοριών και κοριτσιών, παρουσία των Ομοσπονδιακών προπονητών κκ. Μπακογεώργου Τάκη, Παπαδόπουλου Κώστα και Σγουρίτσα Χρήστου.

Επίσης θα διεξαχθούν αγώνες του κλιμακίου αγοριών Κρήτης (2005-2006) με την ομάδα της ΕΣΚΑ, καθώς επίσης και παρουσίαση του τρόπου ανάπτυξης παιχνιδιού της Εθνικής ομάδας παμπαίδων, σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

            ΣΑΒΒΑΤΟ 9/3/2019- ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

            09.30-11.30 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ (ΠΡΩΤΟ ΓΚΡΟΥΠ 2003-2004 ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

            11.30-13.30 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ (ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΚΡΟΥΠ 2004-2005-2006- 2007 ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

            13.30-15.30 ΑΓΩΝΑΣ ΑΓΟΡΙΩΝ ΕΚΑΣΚ – ΕΣΚΑ

            18.00-20.00 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ (ΠΡΩΤΟ ΓΚΡΟΥΠ 2003-2004 ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

            20.00-22.00 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ (ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΚΡΟΥΠ 2004-2005-2006- 2007 ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

 

            ΚΥΡΙΑΚΗ 10/3/2019 – ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

            09.30-11.30 ΑΓΩΝΑΣ ΑΓΟΡΙΩΝ ΕΚΑΣΚ – ΕΣΚΑ

            11.30-13.30 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ (ΓΚΡΟΥΠ ΕΠΙΛΟΓΗΣ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

            14.00-15.30 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΑΓΟΡΙΩΝ 2003

            15.30-17.00 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΑΓΟΡΙΩΝ 2004

            17.00-19.00 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΡΟΠΟΥ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

 

            ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ 2003-2004 ΣΕ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ

(ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/3 ΚΑΙ 09.00 ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ):

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΣΤΑΥΓΙΑΝΟΥΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΡΚΑΔΙ

ΘΕΟΔΩΣΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ

ΑΡΚΑΔΙ

ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΡΚΑΔΙ

ΜΙΚΕΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΑΡΚΑΔΙ

ΜΙΚΕΔΑΚΗ ΒΑΓΓΕΛΙΩ

ΑΡΚΑΔΙ

ΛΑΖΙΔΟΥ ΔΑΦΝΗ

ΑΡΚΑΔΙ

ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΡΚΑΔΙ

ΚΑΒΡΟΥΛΑΚΗ ΗΛΕΚΤΡΑ

ΑΡΚΑΔΙ

ΔΑΣΚΟΥΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΟΑΧ

ΤΣΟΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΟΑΧ

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΟΑΧ

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΟΑΧ

ΚΑΡΑΜΟΥΣΤΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

ΟΑΧ

ΛΥΒΙΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΟΑΧ

ΚΙΤΡΙΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΟΑΧ

ΧΩΜΑΤΑ ΒΑΣΙΑ

ΟΦΗ

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΟΦΗ

ΜΕΤΑΞΑ ΚΛΑΡΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΒΑΒΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΛΑΓΟΥΔΑΗ ΡΑΦΑΕΛΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΒΕΡΙΓΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΜΑΜΟΥΛΑΚΗ ΧΡΥΣΑ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΟΥΤΣΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

            ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ 2004-05-06-07 ΣΕ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ

(ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/3 ΚΑΙ ΩΡΑ 11.00 ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ):

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ

ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

ΘΕΟΔΩΣΟΥΛΗ ΑΝΝΑ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

ΧΑΛΕΠΑΚΗ ΧΡΥΣΑ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

ΠΑΚΕ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΑΘΗΝΑ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

ΖΟΛΩΤΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΡΚΑΔΙ

ΖΟΛΩΤΑ ΒΑΓΓΕΛΙΩ

ΑΡΚΑΔΙ

ΣΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ

ΑΡΚΑΔΙ

ΑΝΔΡΙΟΛΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΟΑΧ

ΓΙΑΠΕΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΣΗΦΑΚΗ ΤΟΝΙΑ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΟΦΗ

ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΟΦΗ

ΜΗΛΛΙΑΡΑ ΕΛΕΝΗ

ΟΦΗ

ΤΖΑΝΕΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΟΦΗ

ΜΟΥΡΤΖΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΟΦΗ

ΜΕΤΑΞΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΟΦΗ

ΠΕΡΙΣΥΝΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ

ΟΑΣΗ

            ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΑΘΛΗΤΕΣ 2003 ΣΕ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ

(ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ 13.30 ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/3 ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΛΥΒΙΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΟΑΧ

ΧΙΩΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΟΑΧ

ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΚΥΔΩΝ

ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΥΔΩΝ

ΛΙΟΝΑΚΗΣ ΑΛΚΗΣ

ΚΥΔΩΝ

ΓΚΥΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΠΕΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΛΙΣΛΕΒΑΝΤ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΔΑΓΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΚΑΜΠΑΚΑΣ ΦΑΙΔΩΝ

ΟΦΗ

ΤΣΟΤΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΟΦΗ

ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΟΦΗ

ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

ΚΟΝΤΟΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑΚΗΣ ΝΕΑΡΧΟΣ

ΑΟΑΝ

ΒΑΡΚΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΟΑΝ

ΜΠΛΑΖΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΜΑΝΑΣΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΜΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

     

            ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΑΘΛΗΤΕΣ 2004 ΣΕ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ

(ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ 13.30 ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/3 ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΤΣΙΣΜΕΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΟΑΧ

ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΥΔΩΝ

ΜΑΝΩΛΗΣ ΘΕΜΗΣ

ΚΥΔΩΝ

ΚΟΥΝΙΕΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΥΔΩΝ

ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΦΟΙΒΟΣ

ΚΥΔΩΝ

ΨΥΛΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΚΥΔΩΝ

ΚΑΝΑΒΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΛΙΠΟΣ

ΑΓΟΡ

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΑΓΟΡ

ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΕΓΡΟΤΕΛΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΟΦΗ

ΠΕΤΡΟΣΙΑΝ ΜΑΡΙΟΣ

ΟΦΗ

ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΑΝΤΥΦΙΛΙΩΤΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

ΒΑΡΑΚΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΝΤΙΝΤΑΚΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ

ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ

     

Οι παραπάνω αθλητές και αθλήτριες που θα λάβουν μέρος στις προπονήσεις να φορούν τις εμφανίσεις των ομάδων τους.

 

            ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΑΓΟΡΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 2005-2006 (ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ)

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

 

ΚΑΤΣΟΥΓΚΡΗΣ ΦΙΛΛΙΠΟΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

 

ΚΑΤΣΟΥΡΙ ΙΝΤΕΡ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

 

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

 

ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΦΗ

 

ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ

 

ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

 

ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

 

ΠΕΤΡΟΥΓΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

 

ΑΜΠΟΣΗ ΒΕΝΙΑΜΙΝ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

 

ΣΑΜΩΝΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

 

ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΕΣΣΑΡΑ

 

ΣΑΡΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΕΣΣΑΡΑ

 

ΜΗΛΑΘΙΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

ΚΟΥΜΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

ΣΑΒΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

ΓΕΝΙΤΣΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

ΤΕΙΛΟΡ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

ΚΑΝΑΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΟΑΝ

 

ΜΟΥΛΙΑΝΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΑΟΑΝ

 

ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΥΔΩΝ

 

ΒΟΛΤΙΡΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΗΣ

ΚΥΔΩΝ

 

ΒΟΛΤΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΚΥΔΩΝ

 

ΠΑΠΑΛΙΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΟΑΧ

 

ΡΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ

 

ΓΚΙΟΥΛΕΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΑΓΟΡ


Οι αθλητές του κλιμακίου Κρήτης 2005-2006, καθώς και όλες οι αθλήτριες από Χάνια – Ρέθυμνο και Ιεράπετρα που θα λάβουν μέρος στους αγώνες και στις προπονήσεις, θα καταλύσουν στο ξενοδοχείο ΒΑΝΙΣΚΟ (ΤΗΛ. 2810261403)

Οι μετακινήσεις των αθλητών και αθλητριών από τις έδρες τους στο κλειστο γυμναστήριο Αλικαρνασσού θα γίνουν με δική τους ευθύνη.

Παρακαλούμε να ενημερώσετε όλους τους ενδιαφερόμενους για το μπασκετικό διήμερο που διοργανώνεται στα πλαίσια του Αναπτυξιακού προγράμματος.

Τις προπονήσεις των αθλητών και αθλητριών μπορούν να τις παρακολουθήσουν μόνο οι προπονητές, ενώ για τους αγώνες και την παρουσίαση η είσοδος θα είναι ελεύθερη.

Ο Πρόεδρος                                                                  Ο Γεν. Γραμματέας

            

ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                                       ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ