ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

19/4/19 ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 20-24/4/19

Δημοσιεύτηκε στις 19 Απριλίου 2019

 

 

  • Ο αγώνας Παγκορασίδων ΟΑΧ 2000-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ δεν θα διεξαχθεί λόγω αποχώρησης του ΟΑΧ 2000 από το συγκεκριμένο αγώνα.
  • Ο αγώνας Παμπαίδων ΑΓΟΡ 2-ΚΥΔΩΝ 2 δεν θα διεξαχθεί λόγω αποχώρησης του ΚΥΔΩΝ 2 από το συγκεκριμένο αγώνα.
  • Οι αγώνες ΧΑΝΙΑ BC-ΚΥΔΩΝ 2 και ΚΥΔΩΝ 1-ΑΓΟΡ 1 Μίνι παίδων δεν θα διεξαχθούν λόγω συμμετοχής της ομάδας του ΑΟ ΚΥΔΩΝ στο Αναπτυξιακό Τουρνουά της ΕΚΑΣΚ.

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΑΓΩΝΑΣ

20/04/19

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

16:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

20/04/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

15:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

20/04/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

13:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

20/04/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

10:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

20/04/19

Β.Α.Κ.

16:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 2

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

20/04/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

18:00

Β ΦΑΣΗ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

AOK XANΙΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

20/04/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

16:00

Β ΦΑΣΗ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

20/04/19

ΛΙΝΤΟ

16:00

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

20/04/19

ΛΙΝΤΟ

14:00

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

20/04/19

ΛΙΝΤΟ

12:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

20/04/19

ΣΟΥΔΑΣ

17:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 1

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

20/04/19

ΣΟΥΔΑΣ

15:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΧΑΝΙΑ BC

ΟΑΧ 2

20/04/19

ΣΟΥΔΑΣ

14:00

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2

ΟΑΧ 1

20/04/19

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

16:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΓΟΡ 3

20/04/19

ΧΑΝΙΩΝ

19:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΟΑΧ 2000

20/04/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

14:00

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

21/04/19

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

16:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

21/04/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

10:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

21/04/19

Β.Α.Κ.

18:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 3

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

21/04/19

Β.Α.Κ.

16:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 1

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

21/04/19

Β.Α.Κ.

10:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 2

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

21/04/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

16:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2

ΑΓΟΡ 3

21/04/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

13:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ

21/04/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

11:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

AOK XANΙΑ

ΚΥΔΩΝ 3

21/04/19

ΛΙΝΤΟ

15:30

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

21/04/19

ΛΙΝΤΟ

11:30

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

21/04/19

ΛΙΝΤΟ

10:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

21/04/19

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

17:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

21/04/19

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

15:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

21/04/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

16:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 2

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

21/04/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

15:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΟΑΧ 1

21/04/19

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

17:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

ΟΑΧ 2000

21/04/19

ΧΑΝΙΩΝ

16:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

21/04/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

18:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

21/04/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

16:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΜΕΣΣΑΡΑ 1

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

21/04/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

14:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΜΕΣΣΑΡΑ 2

22/04/19

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

19:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

22/04/19

Β.Α.Κ.

18:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ 1

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

22/04/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

12:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 1

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

23/04/19

Β.Α.Κ.

15:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

24/04/19

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΚΥΔΩΝ 1

24/04/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΟΦΗ 3

24/04/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

11:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2

AOK XANΙΑ

24/04/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

12:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΓΟΡ 1

24/04/19

ΧΑΝΙΩΝ

14:30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ2

ΧΑΝΙΑ BC

24/04/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

13:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

24/04/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

12:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2