ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

18/1/17 ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 21-25/1/2017

Δημοσιεύτηκε στις 18 Ιανουαρίου 2017

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΑΓΩΝΑΣ

21/01/17

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

19:00

  ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

21/01/17

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

18:30

  ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

21/01/17

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

17:30

  ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

21/01/17

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

13:00

  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

21/01/17

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

11:00

  ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

21/01/17

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

16:00

  ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

21/01/17

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

14:30

  ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

22/01/17

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

13:00

  ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

22/01/17

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:00

  ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

22/01/17

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:30

  ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

22/01/17

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

14:30

  ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΚΗΣΗ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

22/01/17

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

18:00

  ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

22/01/17

ΑΡΧΑΝΩΝ

15:00

  ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

22/01/17

Β.Α.Κ.

15:30

  ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

22/01/17

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

17:00

  ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

22/01/17

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

15:00

  ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

22/01/17

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

17:00

  ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

AOK XANIA

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

22/01/17

ΛΙΝΤΟ

14:00

  ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

22/01/17

ΛΙΝΤΟ

12:00

  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

22/01/17

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

19:00

  ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

22/01/17

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

10:00

  ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

22/01/17

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

16:00

  ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

25/01/17

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

21:00

  ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

25/01/17

Β.Α.Κ.

21:00

  ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

  • Ο αγώνας εφήβων ΟΦΗ- ΑΟΑΝ μετά από τη συνεννόηση των εμπλεκομένων σωματείων, θα διεξαχθεί στις 4/2/2017 και ώρα 12.00 στο κλειστό γυμναστήριο ΒΑΚ.
  • Οι αγώνες παίδων Β’ ΑΓΟΡ–ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 και ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ–ΚΥΔΩΝ αναβάλλονται, λόγω πληρότητας του κλειστού γυμναστηρίου στο Ρέθυμνο.