ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 9 ΕΩΣ 11/1/2016

      

  

 

22/12/15

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

19:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

23/12/15

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

23/12/15

Β.Α.Κ.

17:30

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

23/12/15

ΛΙΝΤΟ

18:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

28/12/15

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

18:30

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

29/12/15

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

14:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

03/01/16

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

18:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

09/01/16

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

13:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

09/01/16

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

20:30

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

09/01/16

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

18:30

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

09/01/16

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

17:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

09/01/16

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

14:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

09/01/16

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

15:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

09/01/16

ΛΙΝΤΟ

19:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

09/01/16

ΛΙΝΤΟ

17:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

09/01/16

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

12:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

10/01/16

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

19:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

10/01/16

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

14:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

10/01/16

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

12:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

10/01/16

ΑΡΧΑΝΩΝ

15:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

Γ.Σ. ΧΑΝΔΑΚΑΣ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

10/01/16

ΑΡΧΑΝΩΝ

13:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

10/01/16

Β.Α.Κ.

16:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

10/01/16

Β.Α.Κ.

14:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

10/01/16

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

18:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

Γ.Σ. ΧΑΝΔΑΚΑΣ

10/01/16

ΛΙΝΤΟ

19:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

10/01/16

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

18:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΟΦΗ 2

10/01/16

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

11:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟΡ 2 ΠΑΙΔΩΝ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

10/01/16

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

17:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

10/01/16

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

17:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

10/01/16

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

15:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ 2

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ  

             

grand final      lato final